• autor: Fludi13, 2014-04-10 15:12

PRZECIWNIK: Górnik Zabrze 1999

MIEJSCE ZBIÓRKI:  Komorowice

GODZINA ZBIÓRKI: 8:00

STROJE: KAŻDY ZABIERA NIEBIESKI KOMPLET ADIDASA + BIAŁE GETRY ORAZ NOWY BIAŁY KOMPLET ADIDASA  + CZERWONE GETRY ORAZ TERMOAKTYWNE OCIEPLACZE I ZIMOWA KURTKA

OBOWIĄZKOWO: LEGITYMACJE SZKOLNE, BIDON z WODĄ, OCHRANIACZE NA GOLENIA, BATON - najlepiej energetyczny ale może być również zwykły!

Po meczu do 30 minut należy spożyć odpowiednią ilość węglowodanów,które przyśpieszą odbudowę glikogenu mięśniowego (ogólną regeneracje). Najlepiej gdyby były to produkty o niskim indeksie glikemicznym ale z dużym ładunkiem. Polecam batony energetyczne ponieważ one w odróżnieniu od normalnych są stworzone z myślą o sportowcach.

2. Zgierski BR

3. Sapoń

4. Gruisen

5. Iciek

6. Bęben

11. Długosz

12. Studnicki

16.Machalica

17. Sewera

18. Łukasz

1. Tyrna Patryk (zawieszenie za słabe oceny)

2. Wojciechowski Zbigniew (pobyt w szpitalu)

Zadania na mecz:

1. Kraus - "chwyt" możliwie każdej piłki, okrzyk w każdej sytuacji gdy wychodzisz z pola bramkowego, celem okrzyku jest również "wystraszenie" zawodnika, który niekoniecznie musi się orientować gdzie jesteś.

2. Sapoń - mocne i celne podania wew. czę. stopy, przed przyjęciem przyspiesz myslenie

3. Gruisen - jeżeli w bocznym sektorze macie przewagę liczebną poszukujcie tam rozegrania w trójkątach. Twoja wspolpraca z 11 jest bardzo wazna. jeden z Was musi od czasu do czasu dac dynamiczny ruch do przodu

4. Iciek - utrzymaj tą dyspozycję co z GKS Katowice. Poszukuj podań prostopadłych. Często schodz za 9. Rozszerzaj tylko grę gdy pomocy potrzebuje 3!

5. Bęben - podejmuj dobre decyzje w momencie gdy przeciwnik atakuje bokiem. Analizuj sytuacje - ustawienie partnerów z linii obrony, przeciwnika oraz odległość piłki i intencje zawodnika, który ją wprowadza. gdy minie 2/3 a nie masz wsparcia 6 to Twoim zadaniem jest reakcja na taką sytuację!

6. Markiel - podejmuj dobre decyzje w momencie gdy przeciwnik atakuje bokiem. Analizuj sytuacje - ustawienie partnerów z linii obrony, przeciwnika oraz odległość piłki i intencje zawodnika, który ją wprowadza. gdy minie 2/3 a nie masz wsparcia 6 to Twoim zadaniem jest reakcja na taką sytuację!

7. Genc - podejmuj dobre decyzje w momencie gdy przeciwnik atakuje bokiem. Analizuj sytuacje - ustawienie partnerów z linii obrony, przeciwnika oraz odległość piłki i intencje zawodnika, który ją wprowadza. gdy minie 2/3 a nie masz wsparcia 6 to Twoim zadaniem jest reakcja na taką sytuację!

8. Borgieł - Utrzymuj grę bez strat, podawaj tylko wtedy gdy masz pewność, że podanie dotrze do partnera!

9. Loranc - Gdy wychodzisz ze strefy orientuj się czy za twoimi plecami nie jest ustawiony napastnik! Twoim zadaniem jest zauważenie tego! Twoja strefa jest Twoim domem! Nikt bez Twojej wiedzy nie ma prawa wejśc na Twoją posiadłość. Jeżeli przeciwnik robi to w sposób zorganizowany to przekazuj krycie z 7 lub 6 tak aby było dobrze.

10. Długosz - Masz wszystko ale brakuje Ci wytrzymałości! Nie tylko biegowej ale również siłowej! Masz być aktywny przez cały mecz! Jezeli zagrasz 20 minut to chce widziec aktywnego Długiego przez 25 minut! Ucz się odpowiednio gospodarować SIŁAMI! Musisz być czujny w odpowiednim momencie realizując wszystkie założenia! Nie chodzi o to żeby bez sensu biegać! efektywnie wykorzystuj swoje szanse! Mądrze broń a wytrzymałośc przyjdzie z czasem bo w koncu zaczales regularnie trenowac!

11. Studnicki - Skup się na tym aby celnie podać i zrobić ruch w pustą przestrzeń. Unikaj dryblingu na własnej połowie oraz w strefie gry dokładnej.

12. Florkiewicz - Gdy asekurujesz 2/3 to ustawiasz się na skraju strefy C (na granicy tej strefy z D), zadaniem 3 i 11 jest skuteczna gra w bronieniu 1 na 2 oraz 2 na 1. Ty ich tylko asekurujesz! Nie pchaj się tam na siłe 3 i 11 musi sobie dać tam radę!

13. Drabik - Twoja ambicja oraz nadmierna chęć pomocy drużynie nie służy grze OFENSYWNEJ. Gdy odzyskujemy piłkę TY musisz być przygotowany do DYNAMICZNEGO ATAKOWANIA będąc USTAWIONYM MAKSYMALNIE WYSOKO W strefie B i C. Masz zabronione bieganie i wracanie na naszą połowę. Twoje ustawienie determinuje ustawienie ostatniego SRODKOWEGO OBRONCY (4/5) drużny przeciwnej. W tym meczu będziesz rozliczany w utrzymywania piłki w strefie B i C jak najbliżej bramki przeciwnika! Wiesz jak masz się poruszać i jak masz rozgrywać piłkę. W bronieniu skupiasz się na 4/5 w atakowaniu również na 4/5, masz zakaz powrotu i tracenia sił po 30m powrotach, które są bez logiki!

14. Florkiewicz - Gdy asekurujesz 2/3 to ustawiasz się na skraju strefy C (na granicy tej strefy z D), zadaniem 3 i 11 jest skuteczna gra w bronieniu 1 na 2 oraz 2 na 1. Ty ich tylko asekurujesz! Nie pchaj się tam na siłe 3 i 11 musi sobie dać tam radę!

15. Machalica - jesteś "fałszywym" środkowym pomocnikiem. Twoje ustawienie musi być wysokie, graj pomiędzy strefami dając dylemat obrońcom czy wychodzić czy nie. Utrzymuj piłkę dając czas ofensywnym zawodnikom szczegolnie 7/11 na wykonanie ruchu do przodu, 9 i 6 poszukuj ą grę do nogi.

16. Sewera - na 9 wykonuj to co na treningu czwartkowym, na skrzydle graj bez strat, w defensywie kryj od środka bramki!

17. Łukasz - Dokładność oraz jakość podań! Podawaj tylko wtedy gdy masz pewność.