OPIS MECZU 14

(Florkiewicz)

ZAWODNIK KOLEJKI DEFENSYWA: MARKIEL

ZAWODNIK KOLEJKI OFENSYWA: DRABIK

NOTY ZA MECZ W ZAKŁADCE...

Opinia trenera Wojciecha Fludra:

Większość zawodników w sposób zadawalający zrealizowała zadania przedmeczowe zarówno indywidualne jak i drużynowe, ponad to coraz lepiej wygląda współpraca interformacyjna oraz jakość gry zawodnika na pozycji numer /9/. W moim odczuciu był to nasz najlepszy mecz ze wszystkich do tej pory (łącznie z rundą jesienną), jestem przekonany, że potwierdzi to analiza video. Drużyna Górnika Zabrze prezentuje wyśmienity futbol, posiada w swoich szeregach najlepszych zawodników na Śląsku oraz dwóch reprezentantów Polski. Cieszy możliwość konfrontacji z taką drużyną. Lekcja, którą otrzymaliśmy dzisiaj zaprocentuje w niedalekiej przyszłości. Więcej szczegółów moi zawodnicy zobaczą na najbliższej analizie video!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.