• autor: Fludi13, 2014-06-14 09:04

PRZECIWNIK: RUCH CHORZÓW 1999

MIEJSCE ZBIÓRKI NA WYJAZD: KOMOROWICE obok APTEKI

GODZINA ZBIÓRKI: 9:00

STROJE: KAŻDY ZABIERA NIEBIESKI KOMPLET ADIDASA + BIAŁE GETRY ORAZ NOWY BIAŁY KOMPLET ADIDASA  + CZERWONE GETRY ORAZ TERMOAKTYWNE OCIEPLACZE.

OBOWIĄZKOWO: LEGITYMACJE SZKOLNE, BIDON z WODĄ, OCHRANIACZE NA GOLENIA, BATON - najlepiej energetyczny ale może być również zwykły!

Po meczu do 30 minut należy spożyć odpowiednią ilość węglowodanów,które przyśpieszą odbudowę glikogenu mięśniowego (ogólną regeneracje). Najlepiej gdyby były to produkty o niskim indeksie glikemicznym ale z dużym ładunkiem. Polecam batony energetyczne ponieważ one w odróżnieniu od normalnych są stworzone z myślą o sportowcach.

2. Pietrzak BR

4.  Bęben

6. Długosz

11. Wojciechowski

12. Studnicki

1. Łukasz Mateusz (brak powołania)

2. Genc Szymon (kontuzja)

3. Sapoń Mateusz (brak powołania)

2. Gruisen Daniel (kontuzja)

Zadania na mecz:

1. Kraus - układanie "krycia" od tyłu + gra nogami

2. Rokowski - po stracie 6s - gdy nie odbierzemy odbudowanie bazowego ustawienia z trzema /6/.

3. Bęben - tworzenie przewagi liczebnej w środkowej strefie boiska - gra bez strat.

6. Markiel - tworzenie przewagi liczebnej w środkowej strefie boiska - gra bez strat.

8. Borgieł - gra bez strat, tworzenie przewagi liczebnej w środku boiska oraz wymienność pozycji z /9/10/7/.

9. Loranc - bądź skoncentrowany w tworzeniu odległości od /4/5/, każde rozluźnienie może być błędem w ustawieniu.

10. Długosz - zagrasz na /9/, pamiętaj o tym, że odpowiadasz w pressingu za 2/4/5 lub 3/5/4 gdy piłka trafi do bramkarza umiejetnie odcinaj go od podania.

11. Studnicki - po stracie 6s - gdy nie odbierzemy odbudowanie bazowego ustawienia z trzema /6/.

12. Florkiewicz -po stracie 6s - gdy nie odbierzemy odbudowanie bazowego ustawienia z trzema /6/.

13. Drabik - zagrasz na /9/, pamiętaj o tym, że odpowiadasz w pressingu za 2/4/5 lub 3/5/4 gdy piłka trafi do bramkarza umiejetnie odcinaj go od podania.

14. Wojciechowski - rozróżniaj intencje partnera oraz ustawienie lub brak naszej /9/ na boisku. Gdy nie ma /9/ a /7/11 nie wykonują dynamicznego ruchu w przód a rozciągają grę to poszukuj podań do nogi. Jeżeli jesteś osamotniony w atakowaniu utrzymuj się za wszelką cenę przy piłce.

15. Machalica - po stracie 6s - gdy nie odbierzemy odbudowanie bazowego ustawienia z trzema /6/.

16. Sewera - zagrasz na /9/, pamiętaj o tym, że odpowiadasz w pressingu za 2/4/5 lub 3/5/4 gdy piłka trafi do bramkarza umiejetnie odcinaj go od podania.

17. Tyrna - bądź skoncentrowany w grze obronnej bo w ofensywie lepiej komunikuj sie z zawodnikami którzy mają zamiar wejsc w Twoją przestrzeń - analiza piątkowa.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.