NOWY ZAWODNIK

• autor: Fludi13, 2014-07-09 20:58

NOWY ZAWODNIK W DRUŻYNIE

(WEŹ SOBIE DO SERCA ZNACZENIE POWYŻSZEGO TEKSTU)

Bardzo miło mi przywitać w naszej drużynie nowego zawodnika Daniela Stanclika, który dołączył do nas już na stałe. Daniel występował wcześniej w miejscowym BTS Rekord.  Cieszymy się, że w końcu jesteś z nami! Życzymy Ci wielu sukcesów, uporu oraz samodyscypliny! CZEKA CIĘ okres wzmożonej pracy oraz walki z własnymi słabościami, najważniejsze, abyś zawsze był sobą realizując konsekwentnie cele i marzenia, które sobie wytyczyłeś. Wierze również w to, że Twoja rodzina już za niedługo będzie przepełniona dumą i radością widząc jak grasz w niebiesko-biało-czerwonym trykocie z WIELKĄ PASJĄ i ENTUZJAZMEM!

Przyjście nowego zawodnika ZAWSZE EKSCYTUJE i SPRAWIA, ŻE pozostała część drużyny nabiera jeszcze więcej WIARY i SIŁY w swoich poczynaniach. Jestem dumny ze wszystkich swoich zawodników,  ponieważ nie wierze w przypadek! W sporcie jak w życiu liczy się przede wszystkim ciężka sumienna praca, systematyka, uczciwość oraz walka o wspólne cele! Nie tylko te sportowe! KAŻDY Z WAS JEST WYJĄTKOWY!

Życzę Danielowi w imieniu drużyny oraz swoim WYTRWAŁOŚCI oraz WIELU SUKCESÓW w piłkarskiej przygodzie w naszym klubie!!!

"WSPANIAŁE SUKCESY OSIĄGAJĄ TYLKO CI,

KTÓRZY OŚMIELILI SIĘ UWIERZYĆ,

ŻE COŚ W NICH SAMYCH

JEST POTĘŻNIEJSZE

OD OKOLICZNOŚCI!"

POPRZEZ POKORĘ BUDUJ SWOJĄ WIELKOŚĆ,

POZDRAWIAM TRENER FLUDER WOJCIECH.