• autor: Fludi13, 2014-09-16 16:58

PODBESKIDZIE vs Gwarek Zabrze

ZBIÓRKA PO SZKOLE,

OBIAD NA GÓRCE

(TYLKO DLA KADRY MECZOWEJ)

NASTĘPNIE WYJAZD DO

KOMOROWIC Z GÓRKI O 13:30

W KOMOROWICACH ANALIZA MECZU

Z MYSZKOWEM.

MECZ W KOMOROWICACH

DATA: 17.09.2014r (ŚRODA)

PRZECIWNIK: Gwarek Zabrze

MIEJSCE ZBIÓRKI:  KOMOROWICE

GODZINA ZBIÓRKI:  PO SZKOLE

STROJE: KAŻDY ZABIERA NIEBIESKI KOMPLET ADIDASA + BIAŁE GETRY ORAZ NOWY BIAŁY KOMPLET ADIDASA  + CZERWONE GETRY

2. Pietrzak BR

6. Ryłko

18. Siwiec

1. Loranc (powrót po kontuzji)

2. Długosz (brak powołania)

3. Gondko (brak powołania)

4. Koim (brak powołania)

5. Gruisen (kontuzja)

Zadania na mecz /Gwarek Zabrze/:

1. Kraus - to samo! Ustawianie krycia /9/ z drużyny przeciwnej, pilnuj żeby /4/ i /5/ nie luzowała krycia a gdy rozgrywamy i jest ryzyko straty czuła gdzie jest napastnik drużyny przeciwnej! Bardzo WAŻNE!

2. Rokowski - pamiętaj, że gdy /6sekund/ nie zdaje rezultatu to ustawiasz się w pressingu nisko-średnim. Gdy brakuje w Waszym ustawieniu jednej /6/ to nawołujcie zawodnika, który to uzupełni /7/ lub /11/.

3. Siwiec - graj ze spokojem, utrzymuj piłkę wysoko, graj pod faul.

4. Iciek - ustawiaj się tak aby grać "bez spalonego".

5. Ryłko - w fazie atakowania szukaj szerokiego ustawienia. Tworzymy wtedy 3 z tyłu. Ustawiaj 7-iu za linią piłki na własnej połowie w pressingu -niskim i średnim.  Gdy rozgrywamy i tracimy obowiązuje /6sekund/. Gdy oni zaczynają grać to my stosujemy ustawienie niskie-średnie, wtedy "Uzupełniaj defensywnych"! Nawołuj /7/ lub /11/ w przypadku gdy /2/ lub /3/ jest wyżej i szerzej i następuje strata piłki!

6. Markiel - w fazie atakowania szukaj szerokiego ustawienia. Tworzymy wtedy 3 z tyłu. Ustawiaj 7-iu za linią piłki na własnej połowie w pressingu -niskim i średnim. Gdy rozgrywamy i tracimy obowiązuje /6sekund/. Gdy oni zaczynają grać to my stosujemy ustawienie niskie-średnie, wtedy "Uzupełniaj defensywnych"! Nawołuj /7/ lub /11/ w przypadku gdy /2/ lub /3/ jest wyżej i szerzej i następuje strata piłki!

7. Genc - w fazie atakowania szukaj szerokiego ustawienia. Tworzymy wtedy 3 z tyłu. Ustawiaj 7-iu za linią piłki na własnej połowie w pressingu -niskim i średnim. Gdy rozgrywamy i tracimy obowiązuje /6sekund/. Gdy oni zaczynają grać to my stosujemy ustawienie niskie-średnie, wtedy "Uzupełniaj defensywnych"! Nawołuj /7/ lub /11/ w przypadku gdy /2/ lub /3/ jest wyżej i szerzej i następuje strata piłki!

8. Borgieł - skup się przede wszystkim na grze obronnej, trzymaj odpowiednie ustawienie w czwórce. Pamiętaj jednak o wszystkich założeniach gry ofensywnej!

9. Stanclik - pamiętaj, że gdy /6sekund/ nie zdaje rezultatu to ustawiasz się w pressingu nisko-średnim. Gdy brakuje w Waszym ustawieniu jednej /6/ to nawołujcie zawodnika, który to uzupełni /7/ lub /11/.

10. Sieracki - pamiętaj, że gdy /6sekund/ nie zdaje rezultatu to ustawiasz się w pressingu nisko-średnim. Gdy brakuje w Waszym ustawieniu jednej /6/ to nawołujcie zawodnika, który to uzupełni /7/ lub /11/.

11. Studnicki - Asekuracja /2/ gdy jest ustawiona wyżej i szerzej od Ciebie. Wracasz wtedy przez środek jak najszybciej odbudowując odpowiednie ustawienie. Ponad to pamiętaj, że jeżeli brakuje jednej 6 musisz ją uzupełnić! BARDZO WAŻNE! Tylko wtedy gdy /6sekund/ nie da rezultatu.

12. Florkiewicz - pamiętaj, że gdy /6sekund/ nie zdaje rezultatu to ustawiasz się w pressingu nisko-średnim. Gdy brakuje w Waszym ustawieniu jednej /6/ to nawołujcie zawodnika, który to uzupełni /7/ lub /11/.

13. Drabik - Asekuracja /2/ gdy jest ustawiona wyżej i szerzej od Ciebie. Wracasz wtedy przez środek jak najszybciej odbudowując odpowiednie ustawienie. Ponad to pamiętaj, że jeżeli brakuje jednej 6 musisz ją uzupełnić! BARDZO WAŻNE! Tylko wtedy gdy /6sekund/ nie da rezultatu.

14. Wojciechowski - skup się przede wszystkim na grze obronnej, trzymaj odpowiednie ustawienie w czwórce. Najważniejsza jest gra bez strat. Unikaj dryblingu gdy Cię podwajają! Odegraj wtedy szybko piłkę do najbliższego partnera.

15. Machalica - unikaj strat wynikających z za długich podań poprzecznych.

16. Sewera - ustawiaj się tak aby nie było spalonych. Asekuracja /2/ gdy jest ustawiona wyżej i szerzej od Ciebie. Wracasz wtedy przez środek jak najszybciej odbudowując odpowiednie ustawienie. Ponad to pamiętaj, że jeżeli brakuje jednej 6 musisz ją uzupełnić! BARDZO WAŻNE! Tylko wtedy gdy /6sekund/ nie da rezultatu.

17. Tyrna - skup się przede wszystkim na grze obronnej, trzymaj odpowiednie ustawienie w czwórce. Najważniejsza jest gra bez strat. Unikaj dryblingu gdy Cię podwajają! Odegraj wtedy szybko piłkę do najbliższego partnera.

18. Pietrzak - to samo! Ustawianie krycia /9/ z drużyny przeciwnej, pilnuj żeby /4/ i /5/ nie luzowała krycia a gdy rozgrywamy i jest ryzyko straty czuła gdzie jest napastnik drużyny przeciwnej! Bardzo WAŻNE!