KADRA ORAZ ZADANIA NA MECZ W ROZWINIĘCIU...

MECZ W Tychach

DATA: 30.09.2014r (ŚRODA)

PRZECIWNIK: Tyski Sport

MIEJSCE ZBIÓRKI:  Szkoła (po zajęciach w szkole wyjazd)

GODZINA ZBIÓRKI:  około 13:15 (po zajęciach w szkole) - zawodnicy mają zapewniony obiad, następnie wyjazd do Tychów z tzw. Sikornika.

STROJE: KAŻDY ZABIERA NIEBIESKI KOMPLET ADIDASA + BIAŁE GETRY ORAZ NOWY BIAŁY KOMPLET ADIDASA  + CZERWONE GETRY

OBOWIĄZKOWO: LEGITYMACJE SZKOLNE, BIDON z WODĄ, OCHRANIACZE NA GOLENIA, BATON - najlepiej energetyczny ale może być również zwykły.

Zadania na mecz takie same jak w meczu poprzednim /Tyski Sport/:

1. Kraus - mobilizowanie /4/5/ do twardej, odważnej konsekwentnej gry. Koncentracja przy SFG.

2. Rokowski - dynamiczny doskok do przeciwnika oraz odpowiednie ustawienie się w 4 w linii.

3. Iciek - dynamiczny doskok do przeciwnika oraz odpowiednie ustawienie się w grze obronnej, pamiętaj, że zmieniliśmy ustawienie w grze obronnej.

4. Koim - dynamiczny doskok do przeciwnika oraz odpowiednie ustawienie się w 4 w linii.

5. Ryłko - dynamiczne-agresywne-ścisłe krycie przeciwnika, który działa w Twojej strefie. Odbiór przez wyprzedzenie jest punktowany najwyżej.

6. Markiel - dynamiczne-agresywne-ścisłe krycie przeciwnika, który działa w Twojej strefie. Odbiór przez wyprzedzenie jest punktowany najwyżej.

7. Genc - dynamiczne-agresywne-ścisłe krycie przeciwnika, który działa w Twojej strefie. Odbiór przez wyprzedzenie jest punktowany najwyżej.

8. Borgieł - bądź skupiony przez cały mecz unikaj efektu "NARKOLEPTYKA".

9. Stanclik - Twoim zadaniem jest wykonywanie ruchu bez piłki w wolną przestrzeń jaka się tworzy pomiędzy formacją obrony i pomocy przeciwnika lub za formacją obrony. Każde ścięcie lub ruch pionowy do podania prostopadłego jest wysoko punktowany.

10. Tyrna - rozłóż ekonomicznie siły! Masz największe możliwości jednak za bardzo się "pompujesz" na początku meczu a później nie jestes w stanie utrzymać tempa! Równoważ grę ofensywną z obronną. Poczuj moment kiedy atakować a kiedy bronić. Nie da się bez przerwy wykonywać dynamicznych sprintów!

11. Studnicki - twórz różnicę w przewadze w środkowej strefie boiska.

12. Florkiewicz - poszukuj równowagi w trakcie rozgrywania podczas meczu. Nie możemy bez przerwy grać skrzydłem lub bez przerwy atakować środkiem. Jeżeli przeciwnik dostosował się do naszej gry skrzydłem to "pociągnij grę" przez środek. I na odwrót. Bądź niczym dobry dyrygent, umiejętnie reaguj na sytuację boiskową.

13. Drabik - Twoim zadaniem jest wykonywanie ruchu bez piłki w wolną przestrzeń jaka się tworzy pomiędzy formacją obrony i pomocy przeciwnika lub za formacją obrony. Każde ścięcie lub ruch pionowy do podania prostopadłego jest wysoko punktowany.

14. Wojciechowski - Twoim zadaniem jest wykonywanie ruchu bez piłki w wolną przestrzeń jaka się tworzy pomiędzy formacją obrony i pomocy przeciwnika lub za formacją obrony. Każde ścięcie lub ruch pionowy do podania prostopadłego jest wysoko punktowany.

15. Machalica - poszukuj równowagi w trakcie rozgrywania podczas meczu. Nie możemy bez przerwy grać skrzydłem lub bez przerwy atakować środkiem. Jeżeli przeciwnik dostosował się do naszej gry skrzydłem to "pociągnij grę" przez środek. I na odwrót. Bądź niczym dobry dyrygent, umiejętnie reaguj na sytuację boiskową.

16. Loranc - bądź skupiony, gdy tworzymy z tyłu 3 obrońców ustawiaj się wysoko i szeroko unikając spalonego.

17. Sieracki - poszukuj równowagi w trakcie rozgrywania podczas meczu. Nie możemy bez przerwy grać skrzydłem lub bez przerwy atakować środkiem. Jeżeli przeciwnik dostosował się do naszej gry skrzydłem to "pociągnij grę" przez środek. I na odwrót. Bądź niczym dobry dyrygent, umiejętnie reaguj na sytuację boiskową.