• autor: Fludi13, 2014-10-21 21:47

PRZECIWNIK: Ruch Chorzów

MIEJSCE ZBIÓRKI NA WYJAZD:  KOMOROWICE

GODZINA ZBIÓRKI:  11:20, WYJAZD o 11:30

STROJE: KAŻDY ZABIERA NIEBIESKI KOMPLET ADIDASA + BIAŁE GETRY ORAZ NOWY BIAŁY KOMPLET ADIDASA  + CZERWONE GETRY

W TEN DZIEŃ KAŻDY Z WAS MA OBOWIĄZEK ZJEŚĆ OSTATNI POSIŁEK DO GODZINY 11:00! WAŻNE!

6. Jeziorski

8. Siwiec

1. Długosz (brak powołania)

2. Ryłko (kontuzja)

3. Gruisen (powrót po kontuzji)

4. Koim (brak powołania)

Zadania na mecz /Ruch Chorzów/:

1. Kraus - PERCEPCJA baw się rozgrywaniem piłki! Podania wykonuj dokładnie z dużą siłą. Szybkość w operowaniu PIŁKI!

2. Rokowski - odpowiednie ustawienie gdy przeciwnik gra podaniami górnymi.

3. Jeziorski - układaj grę od tyłu, gdy nie masz z kim grać z przodu to wykorzystuj bramkarza, Twoja reakcja na zejście do gry również musi być szybka i dynamiczna.

4. Iciek - oceniam Cię za SFG w atakowaniu, trening piątkowy. Czytaj ustawienie drużyny, w trakcie dogadaj się z partnerami.

5. Siwiec - oceniam Cię za utrzymywanie piłki na połowie przeciwnika i grę pod faul!

6. Markiel - masz takie same założenia + SFG. Odpowiadasz za agresywne bliskie krycie przeciwnika. Nie luzuj krycia. Rozliczam Ciebie z liczby odbiorów przechwytów oraz "przecięć". SFG gdy ruszasz na rzut rożny lub dośrodkowanie to poukładaj zastępstwo z tyłu! Dopasuj szybkościowca do szybkościowca, siłowego do siłowego.

7. Genc - masz takie same założenia + SFG. Odpowiadasz za agresywne bliskie krycie przeciwnika. Nie luzuj krycia. Rozliczam Ciebie z liczby odbiorów przechwytów oraz "przecięć". SFG - liczą się dla mnie Twoje dokładne dośrodkowania w określony punkt oraz "układanie" przed dośrodkowaniem zawodników, których zadaniem jest nabieganie na Twoje dośrodkowanie.

8. Borgieł - oceniam Cię za SFG w atakowaniu, trening piątkowy. Czytaj ustawienie drużyny, w trakcie dogadaj się z partnerami.

9. Stanclik - oceniam Cię za SFG w atakowaniu, trening piątkowy. Czytaj ustawienie drużyny, w trakcie dogadaj się z partnerami.

10. Tyrna - współpraca formacyjna, asekuracja podań prostopadłych - przeciwnik nie ma prawa wykonać skutecznego podania prostopadłego między Genca a Ciebie.

11. Studnicki - oceniam Cię za SFG w atakowaniu, trening piątkowy. Czytaj ustawienie drużyny, w trakcie dogadaj się z partnerami.

12. Florkiewicz - oceniam Cię za ustawianie i realizowanie Twoich zadań przy SFG w ofensywie. Rzut rożny rozegranie numer 1,2,3,4 oraz improwizacja w krótkim rozegraniu. Rzut wolny z bocznej strefy "na Zybka". Rzut wolny z bliska w pochyleniu (z Rekinem). Oraz ustawianie piłki z zaskoczeniem.

13. Drabik - oceniam Cię za SFG w atakowaniu - jeżeli rzut wolny jest do 20m ze światła bramki to ustawiasz dodając do muru przeciwnika aż 4 zawodników z naszej drużyny, którzy muszą zasłaniać położenie piłki bramkarzowi - dalej wiesz co czynić.

14. Wojciechowski -oceniam Cię za SFG w atakowaniu, trening piątkowy. Czytaj ustawienie drużyny, w trakcie dogadaj się z partnerami.

15. Machalica - oceniam Cię za SFG w atakowaniu, trening piątkowy. Czytaj ustawienie drużyny, w trakcie dogadaj się z partnerami.

16. Loranc - krycie strefowe opiera się na komunikacji, chcę abyś przekazywał krycie oraz był aktywny we współpracy formacyjnej.

17. Sewera - oceniam Cię za SFG w atakowaniu, trening piątkowy. Czytaj ustawienie drużyny, w trakcie dogadaj się z partnerami. Pamiętaj również o tym aby więcej poruszać się bez piłki. Gdy zaczniesz grać dla drużyny to ona zagra dla Ciebie. Indywidualne akcje tylko w przód.

18. Sieracki - oceniam Cię za SFG w atakowaniu, trening piątkowy. Czytaj ustawienie drużyny, w trakcie dogadaj się z partnerami.