• autor: Fludi13, 2014-11-07 16:51

PRZECIWNIK: ROW Rybnik

MIEJSCE ZBIÓRKI: "GÓRKA"

GODZINA ZBIÓRKI:  9:00

STROJE: KAŻDY ZABIERA NIEBIESKI KOMPLET ADIDASA + BIAŁE GETRY ORAZ NOWY BIAŁY KOMPLET ADIDASA  + CZERWONE GETRY

KAŻDY ZAWODNIK ZABIERA ODZIEŻ TERMOAKTYWNĄ! PONAD TO REZERWOWI POWINNI UBRAĆ SIĘ CIEPŁO! WAŻNE!

2. Gruisen

8. Siwiec

13. Długosz

1. Ryłko (kontuzja)

2. Gondko (brak powołania)

3. Koim (brak powołania)

4. Jeziorski (brak powołania)

5. Florkiewicz (zawieszenie)

Zadania na mecz /Gwarek Zabrze/:

1. Kraus - asekuracja ostatniego obrońcy

2. Długosz - aktywność w grze obronnej

3. Rokowski - poszukiwanie dogodnej pozycji do dośrodkowania zarówno górnego jak i dolnego, poszukiwanie zawodników ofensywnych, którzy szukają ścięcia.

4. Iciek - aktywność w grze obronnej - chcę widzieć taką aktywność w odbiorze jak na treningu czwartkowy w słynnej akcji. To jest ta jakość do której powinieneś dążyć.

5. Siwiec - panuj nad emocjami, zabroniona jest Twoja jakakolwiek z kimkolwiek dyskusja.

6. Markiel - gdy przeciwnik wybija piłkę bądź szuka gry górą w przód to jeden z Was poszukuje walki głową a cała linia obrony asekuruje walczącego. Pamiętajcie o tym aby odpowiednio ustawiać /6/. Przeciwnik podczas walki głową dąży przede wszystkim do blokowania i temu również powinniście się odpowiednio przeciwstawiać.

7. Genc - gdy przeciwnik wybija piłkę bądź szuka gry górą w przód to jeden z Was poszukuje walki głową a cała linia obrony asekuruje walczącego. Pamiętajcie o tym aby odpowiednio ustawiać /6/. Przeciwnik podczas walki głową dąży przede wszystkim do blokowania i temu również powinniście się odpowiednio przeciwstawiać.

8. Borgieł - poszukuj odpowiedniego ustawienia, które umożliwi ruch na ścięcie w wolną przestrzeń, będę liczył aktywne starty.

9. Stanclik - poszukuj odpowiedniego ustawienia, które umożliwi ruch na ścięcie w wolną przestrzeń, będę liczył aktywne starty. Ponad to w trakcie fazy przejściowej w atakowaniu z 1-4-2-3-1 do 1-3-5-2 chcę widzieć różnicę jaką będziesz robił w środku. Graj szybko piłką i szukaj wolnej przestrzeni. Drybling wykonuj tylko w przód bądź w sytuacyjnie w celu utrzymania piłki.

10. Tyrna - poszukiwanie dogodnej pozycji do dośrodkowania zarówno górnego jak i dolnego, poszukiwanie zawodników ofensywnych, którzy szukają ścięcia.

11. Studnicki - na pozycji numer /6/ pamiętaj o zadaniach defensywnych, których się uczymy. Na /7/ rozliczać Cię będę z liczby dobrze wykonanych ścięć. Wysoko plusowany będzie również ruch z drugiej linii w wolną przestrzeń (za plecy zawodników z drużyny Rybnika) w sytuacji gdy znajdziesz się w środkowej strefie boiska.

12. Gruisen - gdy przeciwnik wybija piłkę bądź szuka gry górą w przód to jeden z Was poszukuje walki głową a cała linia obrony asekuruje walczącego. Pamiętajcie o tym aby odpowiednio ustawiać /6/. Przeciwnik podczas walki głową dąży przede wszystkim do blokowania i temu również powinniście się odpowiednio przeciwstawiać.

13. Drabik - liczba czystych odbiorów-zabiegnięć-przechwytów połączona z odpowiednim wykończeniem (podanie-strzał).

14. Wojciechowski - liczba czystych odbiorów-zabiegnięć-przechwytów połączona z odpowiednim wykończeniem (podanie-strzał).

15. Machalica - liczba czystych odbiorów-zabiegnięć-przechwytów połączona z odpowiednim wykończeniem (podanie-strzał).

16. Loranc - poszukuj odpowiedniego ustawienia, które umożliwi ruch na ścięcie w wolną przestrzeń, będę liczył aktywne starty. Ponad to pamiętaj aby trzymać się raz podjętej decyzji i w każde podanie wykonywać 100% pewności siebie tylko wtedy będziesz skuteczny.

17. Sewera - "gra piłką" - Twoja siła tkwi w grze bez piłki gdy to zrozumiesz, to w każdym meczu będziesz tym najlepszym (podaj i wyjdź na pozycję).

18. Sieracki - liczba czystych odbiorów-zabiegnięć-przechwytów połączona z odpowiednim wykończeniem (podanie-strzał).