• autor: Fludi13, 2014-11-16 18:09

W rozwinięciu, krótkie posumowanie sezonu 2013/2014 (runda jesienna)

GALERIA - ALTUALIZACJA

OPÓŹNIONE WRĘCZENIE WYRÓŻNIEŃ

SEZON

1. NAJLEPSZY OBROŃCA - KRAUS DOMINIK (brakarz)

2. NAJLEPSZY SKRZYDŁOWY - SEWERA MICHAŁ

3. NAJLEPSZY NAPASTNIK - DRABIK PATRYK

4. NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY - FLORKIEWICZ PIOTR

GRATULUJEMY!!!

Jest to pierwszy dla nas sezon w którym graliśmy o tak wysoką stawkę jaką był awans do 1 ligi wojewódzkiej. Cel zrealizowaliśmy po charakternej walce do ostatniej kolejki ostatecznie eliminując Chorzowski Ruch. Jako trener od strony sportowej wyróżniam całą szeroką kadrę, która uczestniczyła w rozgrywkach.  Jestem z Was dumny gdyż ten awans jest efektem Waszej wspólnej determinacji popartej sumienną ciężką pracą na treningach oraz w czasie  wolnym. Wasza samoświadomość, lojalność, braterstwo oraz ambicja są imponujące, co pozwala mi wierzyć w to, że w przyszłości zaistniejecie w piłce seniorskiej na najwyższym poziomie. Teraz  jednak nadchodzi długo wyczekiwany przez nas etap. Etap weryfikacji w gronie najlepszych 7 drużyn naszego województwa w którym będziemy musieli pokazać jeszcze większe męstwo, lojalność, wiarę oraz determinację. Na koniec dziękuję rodzicom oraz sympatykom naszego rocznika, działaczom oraz wszystkim ludziom dobrej woli. którzy wspomagali nas w trudnych momentach. Pierwszą część sezonu oraz awans do ekstraligi dedykuje wszystkim zawodnikom z całego rocznika, którym czasami brakuje wiary bądź czują się zagubieni a pomimo tego zaciskają zęby i walczą o lepszą przyszłość stając się silniejszymi ludźmi. Dziękuję za pokorę oraz za to, że jesteście bo tacy młodzi sportowy jak Wy nadają sens mojemu zawodowi.

"NIEZŁOMNOŚĆ jest cechą nabytą, kształtuje się ją wtedy kiedy inni tracą wiarę i nadzieję w odniesienie sukcesu"