MM1

MIEJSCE ZBIÓRKI: KOMOROWICE

GODZINA ZBIÓRKI: 9:20

STROJE: KAŻDY ZABIERA DWA KOMPLETY ADIDAS NIEBIESKI I BIAŁY

OBOWIĄZKOWO: LEGITYMACJE SZKOLNE, BIDON z WODĄ, OCHRANIACZE NA GOLENIA, BATON - najlepiej energetyczny ale może być również zwykły, napój izotoniczny.

1. Kocur br

2. Markiel

3. Jendryczko

5.  Wojciechowski KPT.

6. Tyrna

7. Żurek

9. Loranc

11. Machalica

12. Gondko

13. Florkiewicz KPT.

14. Studnicki

15.  Drabik

16. Stanclik

17. Iciek

18. Torba br

Nieobecni:

1. Ryłko

3. Siwiec

5. Jamróz

Zadania na mecz /Stadion Śląski 99'/:

1. Markiel - bronienie w pressingu nisko-średnim ze skokiem pressingowym z niskiego do średniego. Trzymanie kompaktu odpowiedniej odległości, wyczekiwanie oraz dyrygowanie całą linią obrony. Atakowanie - tworzenie trójki z /6/ oraz /2/.

2. Genc - bronienie w pressingu nisko-średnim ze skokiem pressingowym z niskiego do średniego. Trzymanie kompaktu odpowiedniej odległości, wyczekiwanie oraz dyrygowanie całą linią obrony. Atakowanie - tworzenie trójki z /6/ oraz /2/.

3. Jendryczko - bronienie w pressingu nisko-średnim ze skokiem pressingowym z niskiego do średniego. Trzymanie kompaktu odpowiedniej odległości, wyczekiwanie oraz dyrygowanie całą linią obrony. Atakowanie - tworzenie trójki z /6/ oraz /2/.

4. Wojciechowski - bronienie skok pressingowy tylko gdy jesteście przygotowani, pilnuj ustawienia /7/ w kompakcie, jego dobre ustawienie oraz press ułatwią Wam odbiór. Niech /7/ się nie podpala, wymagaj od niego powrotów. Atakowanie schodzenie za /6/8/10/ wymagając od partnerów aby odpowiednio się ustawili-rotowali.

5. Tyrna - jeżeli zagrasz na /6/ to założenia /6/. Jeżeli na /2/7/ to ich założenia.

6. Żurek - bronienie skok pressingowy tylko gdy jesteś przygotowany, pilnuj ustawienia /2/ w kompakcie, bądź w dobrej odległości, bliżej środka boiska, w dobrym momencie rusz do przeciwnika, bądź agresywny w odbiorze. Atakowanie na własnej połowie graj odpowiedzialnie, 30m od bramki przeciwnika podejmuj odważne kreatywne decyzje.

7. Sewera - bronienie skok pressingowy tylko gdy jesteś przygotowany, pilnuj ustawienia /2/ w kompakcie, bądź w dobrej odległości, bliżej środka boiska, w dobrym momencie rusz do przeciwnika, bądź agresywny w odbiorze. Atakowanie na własnej połowie graj odpowiedzialnie, 30m od bramki przeciwnika podejmuj odważne kreatywne decyzje.

8. Loranc - bronienie wyeliminuj źle obliczony podskok, po prostu dobiegnij do przeciwnika, opóźnij i pozwól aby partner podwoił. Atakowanie tworzenie trójki z tyłu gdy dochodzi do transformacji. Podczas gry w nominalnym ustawieniu poszukuj maksymalnej szerokości.

9. Borgieł -  bronienie skok pressingowy tylko gdy jesteś przygotowany, pilnuj ustawienia /2/ w kompakcie, bądź w dobrej odległości, bliżej środka boiska, w dobrym momencie rusz do przeciwnika, bądź agresywny w odbiorze. Atakowanie na własnej połowie graj odpowiedzialnie, 30m od bramki przeciwnika podejmuj odważne kreatywne decyzje.

10. Machalica - bronienie asekuracja /2/7/ podczas gry w bocznym sektorze boiska. Ponad to gdy dojdzie do sytuacji, że jedna /6/ zejdzie w boczny sektor to druga jest ustawiona przed /4/5/ bliżej środka boiska. Przy skoku pressingowym bliskie krycie odpowiednich zawodników. Atakowanie, otwieranie gry w taki sposób abyś mógł swobodnie wprowadzać piłkę pod rozegranie.

11. Gondko - bronienie asekuracja /2/7/ podczas gry w bocznym sektorze boiska. Ponad to gdy dojdzie do sytuacji, że jedna /6/ zejdzie w boczny sektor to druga jest ustawiona przed /4/5/ bliżej środka boiska. Przy skoku pressingowym bliskie krycie odpowiednich zawodników. Atakowanie, otwieranie gry w taki sposób abyś mógł swobodnie wprowadzać piłkę pod rozegranie.

12. Studnicki - zapamiętaj zadania dla /6/10/ i /7/

13. Drabik - bronienie, przy skoku pressingowym odcinaj możliwośc podania przez środek. ponad to odpowiadasz za ich /6/. Sam nie podejmuj pressingu! Wyczekaj w kompakcie i daj sygnał do odbioru. Atakowanie poszukuj uderzeń z dystansu, siła ma być widoczna, lekkie strzały się nie liczą.

14. Stanclik - bronienie przy skoku pressingowym w odpowiedni sposób zabiegaj od środka i pozostań przy obrońcy, bądź aktywny gotowy na atak. gdy Drabik rusza w przód Ty odpowiednio przejmij jego zadania. Atakowanie jak najwięcej celnych strzałów na bramkę przeciwnika.

15. bronienie przy skoku pressingowym w odpowiedni sposób zabiegaj od środka i pozostań przy obrońcy, bądź aktywny gotowy na atak. gdy Drabik rusza w przód Ty odpowiednio przejmij jego zadania. Atakowanie jak najwięcej celnych strzałów na bramkę przeciwnika.

16. Florkiewicz - zadania z pozycji  numer /6/ i /10/.

POWODZENIA!