MM2

GODZINA ZBIÓRKI: 9:00

STROJE: KAŻDY ZABIERA DWA KOMPLETY ADIDAS NIEBIESKI I BIAŁY

GETRY BIAŁE I CZERWONE

OBOWIĄZKOWO: LEGITYMACJE SZKOLNE, BIDON z WODĄ, OCHRANIACZE NA GOLENIA, BATON - najlepiej energetyczny ale może być również zwykły, napój izotoniczny.

1. Kocur br

5. Jamróz - do trenera Mrózka

6. Foldyna - do trenera Mrózka

Zadania:

1. Markiel - bronienie -układanie krycia przez partnerów z formacji obronnej, wychodzenie w pionie gdy dwie /6/ mają za plecami przeciwnika, który gra między liniamii. Trzymanie kompaktu odpowiedniej odległości, wyczekiwanie oraz dyrygowanie całą linią obrony - gdy wychodzisz nikt nie ma prawa zostać. Atakowanie - tworzenie trójki z /6/ oraz /2/.

2. Genc - bronienie -układanie krycia przez partnerów z formacji obronnej, wychodzenie w pionie gdy dwie /6/ mają za plecami przeciwnika, który gra między liniamii. Trzymanie kompaktu odpowiedniej odległości, wyczekiwanie oraz dyrygowanie całą linią obrony - gdy wychodzisz nikt nie ma prawa zostać. Atakowanie - tworzenie trójki z /6/ oraz /2/.

3. Jendryczko - bronienie -układanie krycia przez partnerów z formacji obronnej, wychodzenie w pionie gdy dwie /6/ mają za plecami przeciwnika, który gra między liniamii. Trzymanie kompaktu odpowiedniej odległości, wyczekiwanie oraz dyrygowanie całą linią obrony - gdy wychodzisz nikt nie ma prawa zostać. Atakowanie - tworzenie trójki z /6/ oraz /2/.

4. Wojciechowski - bronienie -pilnowanie /2/ z drużyny przeciwnej gdy chcemy zakładać pressing. pilnowanie tego aby poruszać się zawsze tak jak /4/ ta sama wysokość.  Gdy Machalica lub Florkiewicz wychodzi z ich /8/. Ty zawęź do środka. Atakowanie schodzenie za /6/ gdy /6/ schodzi pod trójkę lub w bok.

5. Tyrna - przy pressingu pilnuj blisko /7/. Przy skoku pressingowym odpowiednio szybko reaguj. Gdy nasza /4/ gra wysoko Ty również dynamicznie za nią wychodź.

6. Żurek - bronienie -gdy nasza /2/ atakuje wysoko lub schodzi w środek asekuruj lub podpieraj ją. Gdy Machalica lub Florkiewicz wychodzi z ich /8/. Ty zawęź do środka.  Przy pressingu pamiętaj o ustawieniu. Atakowanie - poszukuj podań poprzecznych zarówno po podłożu jak i górą.

7. Sewera - bronienie, przy pressingu łap ich /2/ i nie luzuj krycia, kierunkuj jej podanie w środek. Gdy Machalica lub Florkiewicz wychodzi z ich /8/. Ty zawęź do środka. Atakowanie, pokaż szybkość z dobrym dośrodkowaniem po podłożu na wchodzących w światło bramki partnerów.

8. Loranc - bronienie -odpowiednie podwajanie. Atakowanie tworzenie trójki z tyłu gdy dochodzi do transformacji. Podczas gry w nominalnym ustawieniu poszukuj maksymalnej szerokości. Podania po wprowadzeniu lub przechwycie wykonuj w pionie na wysoko ustawionych partnerów.

9. Borgieł - bronienie -odpowiednie podwajanie. Skok pressingowy po wyczekaniu i wyczuciu kiedy można go zastosować. Gdy Machalica lub Florkiewicz wychodzi z ich /8/. Ty zawęź do środka.  Atakowanie, tak jak na Stadionie Śląskim.

10. Machalica - bronienie- odpowiednie łapanie zawodników w środkowej strefie boiska. Gdy Twój przeciwnik schodzi pod rozegranie tak jak /6/ Stadionu Śląskiego to rusz za nim w celu odbioru, jeżeli dostanie podanie agresywnie atakuj, jeżeli nie trzymaj go nadal nawet gdy zejdzie pod własną linię obrony. Masz wtedy wsparcie ze strony /9/ i /10/. Wtedy /7/ i /11/ schodzi mocno w środek.

11. Gondko - bronienie- odpowiednie łapanie zawodników w środkowej strefie boiska. Gdy Twój przeciwnik schodzi pod rozegranie tak jak /6/ Stadionu Śląskiego to rusz za nim w celu odbioru, jeżeli dostanie podanie agresywnie atakuj, jeżeli nie trzymaj go nadal nawet gdy zejdzie pod własną linię obrony. Masz wtedy wsparcie ze strony /9/ i /10/. Wtedy /7/ i /11/ schodzi mocno w środek.

12. Studnicki - pozycja numer /7/  -bronienie, przy pressingu łap ich /2/ i nie luzuj krycia, kierunkuj jej podanie w środek. Gdy Machalica lub Florkiewicz wychodzi z ich /8/. Ty zawęź do środka. Atakowanie, pokaż szybkość z dobrym dośrodkowaniem po podłożu na wchodzących w światło bramki partnerów. Rób przewagę w środku pola bez hamowania podań, masz potężne możliwości względem rozgrywania, zamykasz się wtedy gdy nadużywasz dryblingu. Drybling jest wskazany ale tylko w przód.

13. Drabik - bronienie w skoku pressingowym jak na treningu. Gdy Stanclik złapie ich /4/ odcianając ją od podania do /5/ to Ty łapiesz środek luzując /5/ (tylko gdy /4/ jest odcięta), skupiasz się na ich defensywnym lub po prostu uniemożliwiasz wyjście podaniem poprzecznym/skośnym. Atakowanie jak na Stadionie Śląskim.

14. Stanclik -bronienie w skoku pressingowym jak na treningu. Gdy Drabik złapie ich /4/ odcianając ją od podania do /5/ to Ty łapiesz środek luzując /5/ (tylko gdy /4/ jest odcięta), skupiasz się na ich defensywnym lub po prostu uniemożliwiasz wyjście podaniem poprzecznym/skośnym. Atakowanie jak na Stadionie Śląskim.

15. Iciek pozycja numer /9/ -bronienie w skoku pressingowym jak na treningu. Gdy Drabik złapie ich /4/ odcianając ją od podania do /5/ to Ty łapiesz środek luzując /5/ (tylko gdy /4/ jest odcięta), skupiasz się na ich defensywnym lub po prostu uniemożliwiasz wyjście podaniem poprzecznym/skośnym. Atakowanie jak na Stadionie Śląskim.

16. Florkiewicz - bronienie- odpowiednie łapanie zawodników w środkowej strefie boiska. Gdy Twój przeciwnik schodzi pod rozegranie tak jak /6/ Stadionu Śląskiego to rusz za nim w celu odbioru, jeżeli dostanie podanie agresywnie atakuj, jeżeli nie trzymaj go nadal nawet gdy zejdzie pod własną linię obrony. Masz wtedy wsparcie ze strony /9/ i /10/. Wtedy /7/ i /11/ schodzi mocno w środek.

17. Sieracki - zadania jak u Drabika w zależności z kim będziesz grał.

POWODZENIA!