MM 12

MIEJSCE ZBIÓRKI: KOMOROWICE

GODZINA ZBIÓRKI: 10:30

STROJE: KAŻDY ZABIERA DWA KOMPLETY ADIDAS NIEBIESKI I BIAŁY

OBOWIĄZKOWO: LEGITYMACJE SZKOLNE, BIDON z WODĄ, OCHRANIACZE NA GOLENIA, BATON - najlepiej energetyczny ale może być również zwykły, napój izotoniczny.

1. Kocur br

4. Foldyna - bp

5. Gondko - k

6. Torba - bp

Zadania na mecz /UKS RUCH 99'/:

Sprawdź!!! Pozycje są przypisane przy składzie!!!

Dla 4/5 - Atakowanie, tworzenie dynamicznej głębi/posiadanie piłki zależne jest od Ciebie. Bronienie, w momentach trudnych gdy 6s nie daje korzyści pilnuj ustawienia 1-5-3-2. Bądź wymagający dla skrzydłowych.

Dla 2/3 - Atakowanie, tworzenie dynamicznej głębi/posiadanie piłki jest zależne od Ciebie. Pamiętaj o tym aby "łapać całą szerokość boiska" w trójce a Twoje podania muszą być dokładne, bez jakiegokolwiek ryzyka, że piłka zostanie przechwycona. Ponad to Ty rozpoczynasz "EFEKT DOMINA". Bronienie, drużyna stosuje 6s ale gdy to nie skutkuje to wymagaj od skrzydłowych powrótu do ustawienie 1-5-3-2.

Dla 7/11 - Atakowanie, Ty tworzysz fazę progresji w "EFEKCIE DOMINA", Twoje podanie musi być mocne w dobry sektor boiska. Bronienie, pamiętaj, że gdy 6s nie da rezultatu to wracamy do 1-5-3-2.

Dla /6/ - Atakowanie, zmieniaj stronę gry gdy tego będzie wymagała sytuacja przez dobrze ustawioną drugą 6. Wasza współpraca przy zmianie stron jest najważniejsza. Przy otwarciu gry wspieraj swojego bocznego obrońcę odpowiednim ustawieniem (bez przeciwnika na plecach). W ofensywie od Was i /10/ zależy rotacja w trójkącie wtedy przy stracie /10/ przejmuje Twoją rolę a Ty jej. Bronienie, asekuracja strony oraz w momencie 6s dynamika i współpraca z drugą /6/10/ i dwoma /9/.

Dla /10/ - Atakowanie, rotacja w trójkącie wymusza zmianę ról, jeżeli nastąpi strata stajesz się /6/. W "EFEKCIE DOMINA" graj pomiędzy liniami z dużą aktywnością spodziewając się piłki w każdym momencie od każdego zawodnika. Bronienie,w pressingu wysokim Ty i dwie /9/ wywierają nacisk na przeciwniku.

Dla /9/ - Atakowanie, w "EFEKCIE DOMINA" jesteś ostatnim ogniwem! Graj w dobrym ustawieniu z dużą aktywnością spodziewając się różnych być może trudnych podań od /7/11/. Bądź skupiony przy przyjęciu z nastawieniem na przyjęcie i szybkie podanie do kogoś kto pociągnie akcje dalej. Pamiętaj o tym, że każde Twoje utrzymanie podania zakończone sukcesem w "EFEKCIE DOMINA" daje dodatkowe pkt. do noty. Wychwycone piłki kierunkuj na /10/ a sam kończ akcję ruchem bez piłki dając więcej wariantów w fazie atakowania. Bronienie.Ty oraz Twój partner wywieracie nacisk w pressingu wysokim na obrońcach środkowych, odpowiednio ich wyłączając.

POWODZENIA!