MM3

DATA: 2.04.2016r (SOBOTA)

PRZECIWNIK: Odra Wodzisław 1999

MIEJSCE ZBIÓRKI: KOMOROWICE

GODZINA ZBIÓRKI: 10:15 (mecz o 11:00)

I KOMPLET: BIAŁO-NIEBIESKIE + BIAŁE GETRY

II KOMPLET: NIEBIESKIE + NIEBIESKIE GETRY

OBOWIĄZKOWO: LEGITYMACJE SZKOLNE, BIDON z WODĄ, OCHRANIACZE NA GOLENIA, BATON - najlepiej energetyczny ale może być również zwykły, napój izotoniczny.

1. Zaręba /1/

2. Ryłko /4/

3. Markiel /4/

4. Jendryczko /6a/

5.  Rokowski /6b/

6. Gondko /6c/

7. Machalica KPT. /6d/

8. Fujawa /6 a,b,c/

9. Studnicki /2/3/6/

10. Loranc /3/

11. Sewera /2/3/

12. Borgieł /2/3/

13. Sieracki /10/

14. Tyrna /6/

15. Drabik KPT. /9/

16. Wojciechowski KPT. /9/

17. Siwiec /9/

18. Torba /1/

Nieobecni:

1. Długosz - kontuzja

Zadania na mecz /Odra Wodzisław 99'/:

Sprawdź!!! Pozycje są przypisane przy składzie!!!

Dla 4 - aktywność, pobudzenie, pewność siebie i decyzji, dyrygowanie formacją obrony oraz pomocy zaówno w bronieniu jak i atakowaniu.

Dla 2/3 - szerokość w atakowaniu, poszukiwanie efektu DOMINA. W bronieniu współpraca z /6a/ lub /6b/.

Dla /6/ - w bronieniu jeden zawsze niżej w pustej przestrzeni, asekuracja bloku obronnego. W atakowaniu wprowadzanie piłek środkiem poszukując trójki wyżej /10/ oraz dwóch /9/ ponad to dynamiczna szybka zmiana stron gry w przypadku gdy zajdzie taka potrzeba. W fazie rozegrania gdy natrafi się taka możliwość wprowadzanie piłki we współpracy z /6a/ lub /6b/.

Dla /6 a i b/ - bronienie z dużą pewnością decyzji, gdy wyjaśniam to wyjaśniam. W atakowaniu wprowadzanie we współpracy z /6/ odpowiednia wymienność.

Dla /10/ -  w bronieniu Ty i dwie /9/ podchodzą by zaszachować przeciwnika nawet jeżeli reszta drużyny nie wejdzie na tyle głęboko. Działajcie razem z dużą dynamika. W ofensywie zrób akcję dryblingiem zdobywającym w przód! Nie na siłę w dobrej odległości od bramki przeciwnika! Poczuj odpowiedni moment i stwórz sytuację z akcji indywidualnej. Tak odważna decyzja musi nastąpić w dobrym momencie, wyczuj to, maks dwa razy na połowę.

Dla /9/ - w bronieniu Wy i /10/ możecie samodzielnie oddzielić się w celu dynamicznego pressingu. W ofensywie pamiętajcie aby zawsze stać wysoko. Gdy przeciwnik wyprowadza piłkę to szukajcie ultraofensywnego ustawienia tak aby przy stracie przeciwnika zadać decydujące uderzenie po szybkim kontrującym podaniu.

POWODZENIA!