NIECHORZE

• autor: Fludi13, 2017-08-07 15:39

OBÓZ NIECHORZE 2017 ROCZNIK 2006

Termin od  10.08.2017r do 20.08.2017r (powrót 21.08 godzinny poranne)

Zbiórka na wyjazd 10.08 CZWARTEK godzina 21:30 z Komorowic (zbiórka obok apteki PLAC NIEMCZYKA)

Powrót 21.08 PONIEDZIAŁEK godziny poranne - jedziemy przez noc (pod koniec obozu poinformuje na stronie jaka będzie przewidywana godzina przyjazdu lub zrobią to dzieci wysyłając sms-y)

Każdy chłopak który nie będzie miał PODBITEJ KARTY OBOZOWEJ (KOLONIJNEJ PRZEZ LEKARZA NIE BĘDZIE MÓGŁ WZIĄĆ UDZIAŁU W OBOZIE SPORTOWYM - KARTY KOLONIJNE BĘDĄ SPRAWDZANE SZCZEGÓŁOWO PRZED SAMYM WYJAZDEM (NA ZBIÓRCE).

Lista rzeczy koniecznych dla obozowicza (wg wskazania szkoleniowców):

1. Bielizna (kilka kompletów)

2. Skarpety (kilka kompletów)

3. Koszulki sportowe treningowe (czerwone)

4. Spodenki sportowe  + getry piłkarskie

5. Obuwie do gry na boisku trawiastym, halowym oraz na sztucznej nawierzchni

6. Buty do biegania typu „adidas”

7. Klapki

8. Czapka z daszkiem

9. Dres sportowy (klubowy)

10. Kurtka przeciwdeszczowa (np. ortalion klubowy)

11. Przybory higieny osobistej (szczoteczka i pasta do zębów, mydło, szampon, szczoteczka)

12. Kąpielówki

13. Ręczniki: zwykły i kąpielowy

14. Ewentualne lekarstwa np. w przypadku alergii (KARTA KOLONIJNA PODBITA PRZEZ LEKARZA)

15. KUBEK, BIDON, LEGITYMACJA SZKOLNA

16. Batony typu "CORNY" 20 sztuk. WAŻNE - przy pobudce porannej będzie to pierwszy posiłek. Proszę wytłumaczyć chłopcom po co je biorą. Umożliwi nam to rozruch poranny.

17. Kieszonkowe od rodziców to 20zł na dzień (najlepiej przygotować dziecku 10 banknotów po 20zł i wytłumaczyć jak ma gospodarować pieniędzmi żeby wystarczyło na 10 dni)

PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OBÓZ SPORTOWY, TRENER POZWALA DZIECKU KORZYSTAĆ Z TELEFONU TYLKO W CELACH ROZMOWY Z RODZINĄ - PROSZĘ UŚWIADOMIĆ DZIECI JAKIE SĄ KONSEKWENCJE GDY GUBI SIĘ TELEFON LUB INNY DROGI SPRZĘT ELEKTRONICZNY, PROSZĘ UŚWIADOMIĆ DZIECIOM CO OZNACZA ZŁE GOSPODAROWANIE GOTÓWKĄ LUB ZGUBIENIE JEJ.

OPIEKUNOWIE NIE PONOSZĄ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TELEFONY ORAZ INNE "WYNALAZKI", KTÓRE DZIECI BIORĄ, RODZICE DAJĄ JE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

OPIEKUN SŁUŻY POMOCĄ JEDNAK NIE JEST ANI BANKOMATEM ANI PRZECHOWALNIĄ BIŻUTERII CZY SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO. NA OBÓZ NALEŻY BRAĆ TYLKO TE RZECZY, KTÓRE SĄ KONIECZNE. JEŻELI SĄ JAKIEŚ PYTANIA PROSZĘ O KONTAKT.

NA MIEJSCU KLUB BBTS PODBESKIDZIE ZAPEWNIA WODĘ MINERALNĄ.

POZDRAWIAM TRENER FLUDER WOJCIECH.